13.06.2011
Divize sk. A - Mladší žáci, 14. kolo
Příbram vs. Sušice
Branky: Straka,Smetana
Příbram: Mareš, Čížek, Vančura, Straka, Wimmer, Otepka, Hájek Daniel, Peterka, Smetana, Malý, Beran, Nezník, Hájek Ondřej,Mezera, Belej

Příbram - Sušice 2:3

Alexandr Pavlišen

Poslední zápas sezóny Příbramští nastoupivší ve slepené sestavě prohráli o gól.
Předehrávaný zápas se Sušicí odehráli zelenočerní za pomoci hráčů roč.2000. Důvodem byla účast kluků na celorepublikovém finále Danonne cupu a trenér Míka chtěl opory týmu šetřit na tento vrchol sezóny. Na turnaj ve Španělském Madridu se nakonec smolně neprobojovali, ale i druhé místo v republice, je velkým úspěchem.
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.