13.06.2011
Divize sk. A - Mladší žáci, 14. kolo
Příbram vs. Sušice
Branky: Straka,Smetana
Příbram: Mareš, Čížek, Vančura, Straka, Wimmer, Otepka, Hájek Daniel, Peterka, Smetana, Malý, Beran, Nezník, Hájek Ondřej,Mezera, Belej

Příbram - Sušice 2:3

Alexandr Pavlišen

Poslední zápas sezóny Příbramští nastoupivší ve slepené sestavě prohráli o gól.
Předehrávaný zápas se Sušicí odehráli zelenočerní za pomoci hráčů roč.2000. Důvodem byla účast kluků na celorepublikovém finále Danonne cupu a trenér Míka chtěl opory týmu šetřit na tento vrchol sezóny. Na turnaj ve Španělském Madridu se nakonec smolně neprobojovali, ale i druhé místo v republice, je velkým úspěchem.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.