27.03.2011
Divize sk. A - Mladší žáci, 16. kolo
Příbram vs. Táborsko
Branky: 16´Pecka, 32´Lukavský, 37´Morav, 48´Lukavský
Příbram: Korecký - Schobel, Sedláček, Fejtl, Morav, Kejha, Pecka, Lukavský, Glogar, Krůta, Hušek, Čížek, Baran, Kadlečík, Beran, Petřík, Pavlišen, Mareš

V 16. kole žákovské divize vybojovali Příbramští "B" žáci další 3 body v domácím zápase s Táborem

Alexandr Pavlišen

Výborný výkon záložní řady v čele s Jakubem Lukavským, zajistil cenné 3 body v boji o čelo tabulky.
V 16. kole žákovské divize přivítali Příbramští žáci hosty z Tábora. A byl to soupeř nelehký,vždyť v podzimním zápase skončil vzájemný souboj smírně 2:2. Navíc Táborští měli v aktuální tabulce náskok 4 bodů. Na obou stranách se začalo opatrně, kluci se v úvodních minutách oťukávali a zjišťovali co můžou od soupeře očekávat. Po čtvrthodině hry se začali domácí více osmělovat a vytvářet tlak na hosty. Výsledkem byl nedovolený zákrok hostů na hranici šestnáctky. K exekuci se postavil Tomáš Pecka a nutno říci, že jeho levačka byla stoprocentní. Míč přelétl zeď hostí a zapadl krásně k levé tyči - 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Po změně stran kombinační hra domácích začala fungovat na jedničku a výsledkem toho byl krásný průnik Kuby Lukavského a jeho gól na 2:0. A ve 37 minutě to již bylo 3:0, kdy po nádherné nahrávce Huška za obranu hostí převzal na hranici šestnáctky míč Morav a poslal křižnou střelou domácí do třígólového vedení. Uklidnění díky vedení bylo na domácích znát. Začali si ještě více věřit a výsledkem toho bylo 70ti metrové sólo Kuby Lukavského které skončilo čtvrtým gólem v síti hostů. Dvě jarní vítězství a skóre 12:0 jsou dobrým příslibem do dalších bojů, třeba již za týden na půdě pražské Sparty.
sobota 5.12.2020
SK Sigma Olomouc
28. 11. 2020
Fanoušci poslali vzkazy hráčům, ti je vyslyšeli!
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.