Příbram vs. Táborsko
Branky: 16´Pecka, 32´Lukavský, 37´Morav, 48´Lukavský
Diváci: 35
Příbram: Korecký - Schobel, Sedláček, Fejtl, Morav, Kejha, Pecka, Lukavský, Glogar, Krůta, Hušek, Čížek, Baran, Kadlečík, Beran, Petřík, Pavlišen, Mareš

V 16. kole žákovské divize vybojovali Příbramští "B" žáci další 3 body v domácím zápase s Táborem

Alexandr Pavlišen

Výborný výkon záložní řady v čele s Jakubem Lukavským, zajistil cenné 3 body v boji o čelo tabulky.
V 16. kole žákovské divize přivítali Příbramští žáci hosty z Tábora. A byl to soupeř nelehký,vždyť v podzimním zápase skončil vzájemný souboj smírně 2:2. Navíc Táborští měli v aktuální tabulce náskok 4 bodů. Na obou stranách se začalo opatrně, kluci se v úvodních minutách oťukávali a zjišťovali co můžou od soupeře očekávat. Po čtvrthodině hry se začali domácí více osmělovat a vytvářet tlak na hosty. Výsledkem byl nedovolený zákrok hostů na hranici šestnáctky. K exekuci se postavil Tomáš Pecka a nutno říci, že jeho levačka byla stoprocentní. Míč přelétl zeď hostí a zapadl krásně k levé tyči - 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Po změně stran kombinační hra domácích začala fungovat na jedničku a výsledkem toho byl krásný průnik Kuby Lukavského a jeho gól na 2:0. A ve 37 minutě to již bylo 3:0, kdy po nádherné nahrávce Huška za obranu hostí převzal na hranici šestnáctky míč Morav a poslal křižnou střelou domácí do třígólového vedení. Uklidnění díky vedení bylo na domácích znát. Začali si ještě více věřit a výsledkem toho bylo 70ti metrové sólo Kuby Lukavského které skončilo čtvrtým gólem v síti hostů. Dvě jarní vítězství a skóre 12:0 jsou dobrým příslibem do dalších bojů, třeba již za týden na půdě pražské Sparty.