Diváci: 40
Příbram: Korecký -Petřík, Sedláček, Fejtl, Morav, Kejha, Pecka, Lukavský, Krůta, Hušek, Baran, Beran, Pavlišen, Malý, Mareš

Příbram - Motorlet 2:1

Alexandr Pavlišen

Příbramští "B" žáci vydřeli na domácím hřišti další vítěztví a připsali si tak další tři cenné body.
Vyrovnaný průběh úvodu utkání narušila ve 12. minutě nepovedená "malá domů" hostujících,po které se domácí dostali do zakončení, které však svůj cíl nenašlo.Ve 22 minutě obdržel za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu domácí Beran a hosté tak mohli zahrávat přímý kop.Následnou střelu ještě gólman domácích vyrazil , ale na dorážku již byl krátký.0:1.Po změně stran se snažili domácí svoji aktivitu stupňovat a svoji snahu přetavili ve vyrovnávající gól z kopačky Patrika Fejtla.1:1.Domácí pomalu ale jistě přebírali aktivitu na hřišti a hosté z Motorletu tak hrozili pouze z brejků.Jeden takový zastavil nadovoleně Beran a musel tak po dvou žlutých předčasně do sprch.Příbramským to však chuť a touhu po vítěztví nevzalo.Ve 39.minutě se po závaru před brankou nejlépe zorientoval Morav a upravil tak skóre na konečných 2:1!Kluci si tak po velmi dobré výkonu ve druhé půli připsali další tři body a posunuli se v tabulce již na čtvrtou příčku.