29.05.2011
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: Fejtl3, Pecka
Žluté karty: Fejtl
Příbram: Korecký - Petřík, Sedláček, Fejtl, Morav, Kejha, Pecka, Lukavský, Krůta, Hušek, Baran, Beran, Pavlišen, Malý, Mareš, Kadlečík, Glogar, Schobel

Příbram - Budějovice 4:4

Alexandr Pavlišen

Příbramští ztratili dobře rozehraný zápas a hosté z Č.Budějovic si odvážejí bod.
Když ve 22. minutě zvýšil Patrik Fejtl již na 4:0 a dokonal tím svůj hattrick, zdálo se,že domácí kráčejí hladce za dalším domácím vítězstvím. Budějovickým se ještě v první půli podařilo snížit na 4:1 a pro domácí to mělo být varování. Po změně stran se hosté rozehráli k výbornému výkonu, k němuž jim ovšem napomoha nekoncentrovanost a zmatky v organizaci hry Příbramských. Tři góly v jejich brance ve druhém poločase, znamenaly konečné skóre 4:4 a zklamání jak v očích hráčů, tak trenérů.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.