29.05.2011
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: Fejtl3, Pecka
Žluté karty: Fejtl
Příbram: Korecký - Petřík, Sedláček, Fejtl, Morav, Kejha, Pecka, Lukavský, Krůta, Hušek, Baran, Beran, Pavlišen, Malý, Mareš, Kadlečík, Glogar, Schobel

Příbram - Budějovice 4:4

Alexandr Pavlišen

Příbramští ztratili dobře rozehraný zápas a hosté z Č.Budějovic si odvážejí bod.
Když ve 22. minutě zvýšil Patrik Fejtl již na 4:0 a dokonal tím svůj hattrick, zdálo se,že domácí kráčejí hladce za dalším domácím vítězstvím. Budějovickým se ještě v první půli podařilo snížit na 4:1 a pro domácí to mělo být varování. Po změně stran se hosté rozehráli k výbornému výkonu, k němuž jim ovšem napomoha nekoncentrovanost a zmatky v organizaci hry Příbramských. Tři góly v jejich brance ve druhém poločase, znamenaly konečné skóre 4:4 a zklamání jak v očích hráčů, tak trenérů.
sobota 26.10.2019
FC FASTAV Zlín
19. 10. 2019
TISKOVKA: Roman Nádvorník hovoří o duelu na Slavii