Rozhodčí: Vaňkát - Dočekal P., Dočekal M.
Most B: Šíla - Filip, Káš, Levý, Pátek - Šifalda (34. Svoboda) - Bleha, Holman, Šmok (75. Koutník)- Ferko (34. Lokes)- Exner
Příbram: Herc - Buch, Rybák (38. Fejtl), Brotánek, Šindelář - Kdolský, Soldát, Dvořák (56. Mára), Hanuš (49. Königsmark) - Krejčí, Haas

Po středečním výsledkovém zaváhání starší dorost opět na vítězné vlně

David Vavruška

Ve středu odehrál starší dorost herně velmi kvalitní utkání na hřišti vedoucích Bohemians 1905, když prohrál o jedni branku 1:2, ale v neděli opět navázal na jarní vítěznou notu a poradil si s rezervou Mostu vysoko 6:1.
Do utkání vlétli příbramští jako uragán a v 6.minutě vedli 2:0 po dvou trestných kopech Kdolského a Hanuše. Potom bohužel upadla hra do průměru, Příbram se rychle přizpůsobila nízkému tempu utkání a moc pohledných akcí nebylo. Do poločasu se trefil ještě dvakrát Haas a do kabin se šlo za stavu 4:0 pro středočechy. Ve druhém poločase dokonce přenechal náš dorost iniciativu soupeři, který utkání tak zvaně nezabalil a bojoval až do konce. Naši hráči se probrali až po snížení na 4:1. Po hezké akci Königsmarka se trefil znovu Kdolský a tři minuty před koncem dovršil hattrick po samostatném úniku Petr Haas.