Příbram: Kukla – Dušek, Cafourek, Pyszny, Hovorka – Slabihoudek (62min. Tregler), Kilián, Barák – Brandner, Říha, Kožmín Náhr.: Kočí, Chytka, Sedláček

Liberec odjíždí s třemi body

Marek Zárybnický

Neproměňování gólových šancí otevřelo cestu hostům k vítězství
S ohledem na tabulku se očekával pohledný fotbal se spoustou šancí a gólů. Samotné utkání přineslo boj o střed pole a šance na našich kopačkách. Nejprve přestřelil Kožmín. Poté Barák z jedné střílel vedle. Hezkou individuální akci ukázal Říha, který si zpracoval centr na prsa, přehodil obránce a bohužel střela našla brankáře hostů. Před koncem poločasu ještě vystrašil brankáře hostů Slabihoudek, ale ani jeho pěkná střela ke gólu nevedla. Pět minut po přestávce měl „tutovku“ Říha, ale sám před brankářem volil bombu a přestřelil. O pár minut později se dostal k hlavičce po rohu Pyszny, ale ani on nepřekonal brankáře hostů. Hosté si do této chvíle nic nevytvořili. První varování přišlo po kličkované Cafourka, který o míč přišel a Kukla uhasil šanci hostů. V 70min. naháněl Cafourek s Duškem útočníka hostů a druhý jmenovaný jej podrazil, což znamenalo penaltu pro hosty. Bohužel, za celé utkání druhá střela hostů na branku, a to z penalty znamenala vedení 0-1. Ještě v závěru kopal Cafourek přímý kop, ale trefil do zad spoluhráče. Hosté si dalekými odkopy a zahuštěnou obranou odváží šťastné vítězství.