18.04.2011
ČLD U 17 A, 21. kolo
Sokolov vs. Příbram
Branky: 7min. Barák, 40min. Lanfranchi
Příbram: Kukla – Dušek, Cafourek, Pyszny, Hovorka – Junek (72min. Ščevík), Slabihoudek, Barák – Brandner, Říha (65min. Dvořák), Lanfranchi Nahr.: Muzika, Šindelář

Naši hráči po dobrém výkonu opět vítězí

Marek Zárybnický

Po předvedené hře vezeme ze Sokolova zasloužené vítězství
Utkání začali naši hráči aktivně a už ve 4min. vysunul Barák Brandnera. Ten běžel sám a podél padajícího brankáře těsně minul. O tři minuty později si oba hráči role vyměnili a Barák nás poslal do vedení 0:1. Ve 12min. využil k úniku Brandner Kuklovo výkop od branky a přehodil vyběhnuvšího brankáře i s brankou. Poté dvakrát zahrozili domácí, kteří objevili okénka ve spolupráci naší obrany, ale přesnou mušku neměli. Po půlhodině hry převzali iniciativu opět naši hráči a po centru Slabihoudka zahrozil hlavou Barák. O pár minut později hlavou těsně přestřelil Brandner. Ve 36min. se zastřeloval Lanfranchi, aby ve 40min. dokončil pěknou Brandnerovu nabídku 0:2. Ve druhém poločase měli naši hráči utkání pod kontrolou a mohli vedení i zvýšit. Bohužel ani Říha, který svoji šanci prováhal a ani 2x Brandner, který tentokrát neměl střelecké štěstí, šance nevyužili. I domácí se stále snažili, ale síly na zvrat neměli.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners