Příbram: Kukla – Brandner, Cafourek, Pyszny, Muzika –, Slabihoudek, Kilián, Barák - Sedláček (Šindelář), Říha, Sirotek

První květnový den svědčil hráčům Mostu

Marek Zárybnický

V našem hodinovém spánku si domácí vytvořili dostatečný náskok.
Domácí vstoupili do utkání bojovně, ale první šanci měl Pyszny z přímého kopu v blízkosti vápna. Jeho střela letěla vysoko nad a jakoby naznačila náš úděl v utkání. Ve 13min. vyrobili hrubku Cafourek s Pysznym a domácí útočník byl faulovaný ve vápně. Z penalty šli domácí do vedení 1:0. Vstřelený gól domácích naše hráče nevzbudil a přišel další trest. Centr do našeho vápna našel zcela volného domácího útočníka a ten překonal Kuklu podruhé - 2:0. Do konce poločasu netrefil po akci Říhy prázdnou branku Sedláček. Na to domácí odpověděli dalšími dvěma šancemi. Druhý poločas začal brankovou příležitostí Říhy, kterého pěknou kolmicí vyzval Barák. Říha však trefil vybíhajícího domácího brankáře. Po několika minutách nudy udělal Kukla chybu a domácí zvýšili dorážkou na 3:0. Poté došlo k probuzení našich mladíků. Po Brandnerovo centru se nepodařilo v závaru před domácí brankou protlačit míč do branky. V 62min. poslal Šindelář za obranu pěknou nabídku Barákovi a bylo to 3:1. O dvě minuty později pronikal Brandner a byl ve vápně faulovaný. Barák z penalty snížil na 3:2. Naši hráči tlačili a snažili se vyrovnat, ale bez úspěchu. V poslední desetiminutovce domácí po jednom z brejků orazítkovali břevno naší branky. V závěru byla hra hodně neurovnaná a křečovitá, ale za předvedený celkový výkon jsme si více nezasloužili.