Příbram vs. Kladno
Branky: 2min. Říha, 14min. Barák
Žluté karty: 0:1
Diváci: 25
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Pyszny, Hovorka (60. Ščevík) – Muzika (65. Šindelář), Kilián, Barák – Brandner, Říha (47. Dvořák), Sedláček (60. Viták). Náhr. brankář Kočí

Jasnou převahu se nepodařilo vyjádřit gólově

Marek Zárybnický

Páteční utkání bylo v jasné režii našich dorostenců, jen góly se nepodařilo nastřílet.
Začátek utkání vyšel dobře a po centru Muziky hlavou skóroval Říha - 1:0. Vzápětí mohl zvyšovat Sedláček a Cafourek, ale bez úspěchu. Ve 14. centroval Brandner na hlavu Baráka a ten zvýšil na 2:0. O chvilku později těsně přestřelil Barák pěknou střelou a vzápětí Sedláček promarnil svoji šanci. Soupeř vůbec neohrožoval naši branku, a tak přišlo z naší strany mírné uspokojení. Ve druhém poločase se hra opět odehrávala u branky hostů. Kilián ani Cafourek neměli přesnou mušku. Následovala akce Dvořáka, který našel zcela volného Brandnera, ten šanci prováhal. V 60. vyslal do sóla Muzika Dvořáka, ale ani ten nedal. Ještě v sedmdesáté minutě našel volného Šindeláře ve vápně Lukeš, ale opět nic. Poté pod dojmem, že se nemůže nic stát, naši hráči polevili a soupeř se dostal do dvou příležitostí. Z druhé šance vytěžil snížení na 2:1. V závěru se střelecky neprosadil z velkých šancí Ščevík, Šindelář ani Dvořák, a tak soupeř za předvedenou hru odjížděl s přijatelnou porážkou.