24.05.2011
ČLD U 17 A, 26. kolo
M. Boleslav B vs. Příbram
Branky: 14, 24 a 36min. Ščevík, 16min. Brandner
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny – Ščevík (53min. Sedláček), Kilián, Barák – Brandner, Dušek, Muzika Náhr.: Hovorka

První poločas rozhodl utkání

Marek Zárybnický

Zápas nezačal pro naše barvy nejlépe, a tak to vzal na sebe Ščevík.
Domácí vstoupili do zápasu aktivně a druhý jejich přímý kop za hranicí šestnáctky znamenal ve 4min. gól – 1:0. Po úvodním náporu převzali iniciativu naši hráči a postupně se zastřelovali. Cafourek a Kilián mířili vedle, ale ve 14min. po hezké kombinaci zleva centroval Barák a Ščevík srovnal - 1:1. Takřka po rozehrávce se dostal k míči Kilián a poslal do sóla Brandnera, který otočil skóre zápasu na 1:2. Naši hráči byli nadále při střelecké chuti a po rohovém kopu se míč odrazil na šestnáctku, kde byl Ščevík a pěknou střelou na vzdálenější tyč zvýšil na 1:3. Ve 36min. završil hattrick z penalty Ščevík, který potrestal faul na Duška – 1:4. Do druhého poločasu naši hráči nastoupili ovlivněni náskokem a soupeř začal hrozit. Ve 44min. hlavičkoval osamocený domácí hráč do náručí Kukly a podobně neúspěšně dopadla šance domácích ze 60min. Mezi 65 a 70min. se i naši hráči podívali blíže k brankáři domácích a blíže jak k vápnu jsme se nedostali. Naopak z rychlého protiútoku jsme byli za naši pasivitu spravedlivě potrestáni a Kukla nedostal šanci zasáhnout – 2:4. A nyní se naše hra opět zvedla, i když zakončení Pyszného bylo vysoko nad. V závěru se po pěkném průniku do šestnáctky Sedláček pokusil zvýšit naše vedení, ale bohužel orazítkoval jen tyč.
neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.