08.06.2011
Teplice vs. Příbram
Branky: za hosty - 60min. Muzika
Žluté karty: 1:1
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny – Ščevík (53min. Hovorka), Kilián, Barák – Brandner, Dušek, Muzika Náhr.: Sedláček

Velké vedro provázelo naše střelecké trápení

Marek Zárybnický

V jarní části máme problémy s využívání brankových příležitostí, a tak soupeři jako Teplice toho dokáží využít
Domácí po rozehrání zápasu zahrozili velkou šancí, ale Kukla byl připraven. Následovalo několik našich velmi dobrých šancí, kde zvonili tyče a břevna. Bohužel Brandner, 2x Dušek tváří v tvář brankáři a opět Brandner, který postupoval sám, neuspěli. Naše koncovka zaostává za střeleckou potencí z podzimní části a i díky tomu skončil poločas bez branek. Druhá část začala jako první a domácí opět vážně zahrozili a trefili tyč. Tentokrát jsme tolik šancí neměli, ale přesto Brandner mohl uklidit centr Muziky. O pár minut později vyslal jedovatou střelu Pyszny a vyprášil jen rukavice domácího brankáře. V 60min. se povedla akce Muzikovi a po vniknutí do vápna přeloboval brankáře a s přispěním tyče otevřel skóre – 0:1. Místo abychom zklidnili hru, přišla chyba na levé straně a v 63min. po centru do vápna domácí vyrovnali – 1:1. Domácím přišla chuť utkání otočit a vytvořili si i šance. V 69min. po souboji, který zaváněl faulem na Vitáka, se domácí útočník otočil a z 20m trefil krásně pravou šibenici naší branky - 2:1. Závěrečných deset minut jsme otevřeli hru a chtěli vyrovnat, ale v dnešním horku již nezbývalo mnoho sil. Domácí vyráželi k rychlým protiútokům a naše střelce udrželi v uctivé vzdálenosti od své branky.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019