Branky: 58. Liberec – 7. vlastní, 51. Černý, 67. Suchan
Diváci: 20
Liberec: Kvítek, Janků, Flesner, Bednář, Bláha, Knejzlík, Macháček, Barac, Pospíšil, Antoš, Kukla
Příbram: Balík – Matějů, , Kvěch, Baran, Růžek – Petrák (36. Špinar, 61. Svojše), Farkaš (31. Svojše, 36. Farkaš), Suchan, Hušek (39. Kvída) – Rys (63. Petrák), Černý

Příbram veze ze severu tři body - porazila Liberec 3:1

Příbramští starší žáci vybojovali v Liberci své druhé vítězství na hřišti soupeře v tomto ligovém ročníku. Hosté z Příbrami měli většinu zápasu územní převahu a zejména v prvním poločase si vytvořili řadu brankových příležitostí. Bohužel bez většího efektu. K vítězství Příbrami významně přispěli oba brankáři – liberecký Kvítek neměl svůj den a podepsal se pod dvěma góly do vlastní sítě; naproti tomu příbramský Balík zlikvidoval dvě gólové šance domácích.
Utkání 20. ligového kola se v Liberci hrálo za chladného a větrného počasí. Příbram začínala s větrem v zádech. Liberci se nedařila rozehrávka a jejich chyb využívali hosté k územnímu tlaku. První gól ve prospěch Příbrami si liberečtí hráči vstřelili sami docela kuriózním způsobem – v 7. minutě zahrál domácí obránce malou domů, vyběhnuvší Kvítek minul míč a upadl, balón se pak pomalu a velmi dlouho sunul za brankovou čáru. Naštěstí pro hosty tam také skončil – 0:1. Během prvního poločasu Příbram neproměnila nejméně další tři vyložené brankové příležitosti. Ve 21. min., po centru Černého, hlavičkoval Suchan těsně vedle liberecké branky. Ve 23. min. trefil Černý zblízka jen nohy brankáře Kvítka. V 34. minutě, po špatném odkopu domácích, netrefil zcela osamocený Černý z hranice šestnáctky prázdnou libereckou branku. Ve druhém poločase byla hra více vyrovnaná, jednak domácím pomáhal vítr v zádech a jednak hosté ubrali na svém nasazení a pohybu. Více gólů ale nakonec vstřelili borci z Příbrami. V 51. minutě Rys vybojoval a vyvezl míč z vlastní poloviny až před velké vápno Liberce. Následovala jeho přesná přihrávka Černému za obranu. Střela Černého se od vzdálenější tyče odrazila do branky a Příbram se mohla radovat ze svého druhého gólu – 0:2. Za další dvě minuty mohlo být sníženo, ale Balík se vytáhnul – v 53. min. Liberec poslal pas přes šířku hřiště, Farkaš prohrál běžecký souboj a pustil domácího útočníka do samostatného nájezdu. Balík ale včasným vyběhnutím a pádem pod nohy zmařil tuto libereckou šanci. Liberec snížil v 58. minutě – po dobře kopnutém přímém kopu nechala Příbram hlavičkovat soupeře z malého vápna – nedal už Balíkovi šanci – 1.2. V závěru zápasu se domácí maximálně snažili o vyrovnání a měli i několik velmi dobrých šancí. Příbramská obrana i Balík dokázali všechny problémy úspěšně zvládnout. Definitivní potvrzení vítězství Příbrami přišlo v 67. minutě – Suchan vystřelil z 18 metrů pod břevno, jeho střelu si nešťastný brankář Kvítek srazil do vlastní branky – 1:3. Díky vítězství v Liberci má Příbram lepší začátek jara, než tomu bylo na podzim. V prvních pěti zápasech na podzim měli příbramští žáci statistiku zápasů 2 -0 – 3 a 6 bodů. Na jaře to zatím je 2 – 2 – 1 a 8 bodů.