1.FK Příbram
12.04.2011
Česká liga ml. žáků, 20. kolo
1:1
Liberec vs. Příbram
Branky: 18. hráč Liberce - 36. Maršík
Diváci: 40
Liberec: Glogar (Peterka) - Leitner, Bělohlávek (Wimmer), Maršík, Otepka - Vančura (Hájek), Ric, Pohořálek, Obdržal (Fiala) - Matoušek (Drašnar), Pazderník (Pyszny)

Remíza v Liberci

Jan Jendruščák

Mladší žáci A získali v Liberci pouze bod a Příbram tak zůstává o bod za severočechy.
Utkání se hrálo za silného větru, který výrazně ovlivňoval dění na hřišti. V prvním poločase hráli s větrem v zádech domácí hráči a byli zpočátku aktivnějším týmem. V 19. minutě se jim navíc podařilo po rohovém kopu otevřít skóre - 1:0. V závěru poločasu už však byl lepší hostující celek. Příbramáci do dostali do dvou nebo tří dobrých příležitostí, avšak skóre se už nezměnilo. Ve druhé půli hrála po větru Příbram a svého soupeře chvílemi dosti výrazně přehrávala. Ve 36. minutě dokázal vyrovnat Roman Maršík a opět se jednalo o gól po rohovém kopu - 1:1. Stejný hráč se o několik minut později dostal do stejné situace, branku tentokrát netrefil. V závěru utkání mohli hráči 1.FK Příbram dokonat obrat ve skóre. Do dobrých šancí se dostali Pazderní, Drašnar, Ric a v poslední minutě i Bělohlávek. Své příležitosti však nevyužili a tak utkání skončilo 1:1.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.