Rozhodčí: Tikal - Hruška, Vočka
Diváci: 70
Příbram: Balík – Červeňák, Růžek, Kvěch, Matějů – Baran, Rys, Suchan, Hušek (29. Kvída, 36. Hušek, 55. Kvída, 60. Hušek) – Špinar (26. Svojše, 36. Doubrava, 55. Svojše), Černý (58. Špinar)
Bohemians: Bartůněk - Pergl (36. Fotr), Borek (54. Pergl), Hořák, Kučera (61. Houštecký)- Kostka, Charvát, Grohmann (18. Káš) - Radimský, Bláha, Houštecký (36. Grohmann)

Baran v domácí brance chytil penaltu (!!) – oslabená Příbram remizovala s Bohemians 1905

Středeční domácí zápas proti Bohemians 1905 byl skutečným dramatem. Dvacet minut nepustili příbramští svého soupeře před vlastní šestnáctku. Jen góly chyběly. Ve 30. minutě byl za faul vyloučen brankář Balík a do branky se postavil Baran. Hned první zákrok „Baryho“ byl excelentní – chytil penaltu !! Oslabené příbramské mužstvo šlo do vedení ve 35.minutě. Bohemians 1905 vyrovnali na 1:1 až pět minut před koncem. Celému týmu Příbrami patří jednička za herní projev, výkon a nasazení; Baran si vychytal jedničku s hvězdičkou.
Ve vloženém 30. kole ve středu 20.4. se příbramští starší žáci utkali doma s Bohemians 1905 (pro připomenutí – na podzim v Praze Příbram prohrála 0:1 ve velmi vyrovnaném a pohledném zápasu). I nyní se očekával zajímavý duel – a skutečnost předčila očekávání. Příbram podala nejlepší výkon na jaře a svého soupeře fotbalově přehrála, ačkoli hrála 40 minut v oslabení a s hráčem z pole v brance. Paradoxně je remíza 1:1 spíše úspěchem Boheminas 1905. Od úvodního rozehrání se domácí zakousli do svého soupeře. Příbram byla jednoznačně lepší ve všech herních činnostech – aktivním napadáním, rychlostí, kombinací a přesnými přihrávkami téměř nepustila hosty na svou polovinu hřiště. První šance přišla již ve 3. minutě – Červeňák vyslal kolmým pasem za obranu Černého do samostatného nájezdu. Černý udělal kličku brankáři, ale dostal do velkého úhlu a už nestačil dopravit míč za záda Bartůňka. Ve 14. minutě se po kombinaci Rysa a Černého ocitnul sám před brankářem Suchan, ale trefil jen jeho nohy a z následné dorážky Rys přestřelil branku. V 15. minutě Suchan krásnou patičkou na šestnáctce poslal Černého do další vyložené příležitosti – domácí fanoušci již oslavovali branku, ale míč z „Vášovy“ kopačky těsně minul levou tyč. Vzápětí vypálil Baran z úhlu k bližší tyči – jeho střelu dobře postavený Bartůněk vyrazil na roh. Hosté se poprvé dostali na dostřel příbramské branky až ve 20. minutě. Klíčový okamžik zápasu přišel ve 30. minutě. Dlouhý nákop Bohemians skončil až před velkým vápnem. Balík si zakřičel na Kvěcha a šel si pro míč. Na poslední chvíli zpomalil, prohrál vzdušný soubor, útočník ho obešel a byl před prázdnou brankou. Pádem pod nohy poslal Balík k zemi i útočníka – rozhodčí bez váhání ukázal za značku pokutového kopu a stejně bez váhání ukázal Balíkovi červenou kartu! Protože Příbram neměla druhého brankáře, musel do branky někdo z hráčů. Brankářské rukavice a dres si oblékl Baran. Proti němu si postal míč na penaltu kapitán hostí Charvát – situace byla kritická a zdála se jednoznačná. Baran ale Charvátovu střelu po zemi vystihl a penaltu CHYTIL !!! Nepříznivý početní stav ale nezastavil útočnou snahu Příbrami. A odměna příšla v 35. minutě – po autu poslal Černý zleva krásný centr do vápna na zcela volného Suchana, který uklidil míč do sitě hostu - 1:0 !! Ve druhém poločase překonal celý příbramský tým své fyzické i psychické možnosti. Kluci dřeli ve snaze nepustit Bohemians do brankových příležitostí. I za této situace si dokázala Příbram vytvořit další příležitosti – v 50. minutě zatáhl Hušek míč k brankové čáře, jeho zpětnou přihrávku pustil Černý na volného Suchana, ale místo střely „z první“ zvolil kličku a pak už byl zablokován. Když už hosté překonali příbramskou obranu, byl pro ně nepřekonatelnou překážkou.Baran – včasnými výběhy i odvážnými pády pod nohy likvidoval šance Bohemians 1905. Příbram byla 5 minut od vítězství, které by si určitě zasloužila. O remíze rozhodl v 65. minutě Kostka – svůj volný přímý kop z 27 metrů zatočil přesně do levého horního rohu a Baran byl bez šance – 1:1. Poslední šanci měli příbramští v 66. minutě, Hušek se výborně uvolnil, místo střely zvolil kličku a přihrávku, následné dorážky skončily bez gólového efektu. Domácí dohrávali utkání na hranici totálního vyčerpání, ale remízu (i díky Baranovi) nakonec uhájili. Příbramským borcům patří maximální uznání za předvedený výkon, i když hráli více než polovinu zápasu v oslabení a bez standardního brankáře – kluci díky a gratulujeme !!