Diváci: 45
Příbram: Peterka (Glogar) - Leitner, Maršík, Wimmer (Fiala), Otepka - Matoušek (Vančura, Obdržal), Ric, Pohořálek, Drašnar - Pazderník (Hájek), Bělohlávek

Mladší žáci A porazili Bohemians 1905

Jan Jendruščák

Ve středečním vloženém kole žákovské ligy se mladší žáci utkali s týmem Bohemians 1905 a opatili mu porážku z podzimu.
Do utkání vstoupili lépe domácí fotbalisté a získali mírnou územní převahu. Hosté hrozili z rychlých brejků. Skóre otevřel ve 14. minutě Ondra Bělohlávek, který převzal míč na hranici pokutového území a přesnou střelou k tyči překonal brankáře hostů - 1:0. V minutě 21. si stejný hráč svou gólovou radost zopakoval. Důrazným napadáním získal na soupeřově polovině míč, obešel stopera hostů a zvýšil na 2:0. Utkání vypadalo na jasnou záležitost hráčů 1. FK Příbram. Soupeři se bohužel podařilo tři minuty před přestávkou snížit a vrátit se tak do utkání. Střelu z příbramské pravé strany brankář Tadeáš Peterka dokázal pouze vyrazit a odražený míč doklepl útočník Bohemians za jeho záda - 2:1. Ve druhé půli jako by se domácí hráči začali bát o výsledek. Zbytečně se zatáhli a nechali hrát soupeře, který hru výrazně zlepšil. Hosté měli míč častěji na kopačkách. V závěru západu trefili i krásnou dalekonosnou střelou břevno, ale vyrovnat nedokázali. Příbram si tak zejména díky povedenému prvnímu poločasu připsala další jarní vítězství. Tentokrát nad velice silným soupeřem.