1.FK Příbram
24.04.2011
Česká liga ml. žáků, 22. kolo
4:1
Most vs. Příbram
Branky: 7., 25., 36. a 41 hráči Mostu - 8. Matoušek
Diváci: 40
Příbram: Glogar (Peterka) - Leitner (Obdržal), Maršík, Wimmer, Otepka - Matoušek (Drašnar), Ric, Pohořálek, Vančura (Hájek) - Bělohlávek, Pazderník (Fiala)

Mladší žáci A tentokrát bez bodu

Jan Jendruščák

Hráči 1.FK Příbram cestovali k dalšímu utkání žákovské ligy do Mostu. Nedokázali bohužel navázat na výkony z předchozích dvou utkání se jim zdaleka nepodařilo. Po velmi bídném výkonu svému soupeři podlehli 4:1.
Příbramští nastoupili do utkání aktivně a soupeře zatlačili na vlastní polovinu. Domácí však tlak ustáli a z nakoplého dlouhého míče otevřeli skóre - 1:0. V té době běžela 7. minuta. Hned z protiútoku se hráčům 1.FK Příbram podařilo vyrovnat. Po rychlém přenesení hry se trefil Honza Matoušek - 1:1. Hra byla poměrně vyrovnaná. Domácí těžili zejména z dlouhých míčů, které dělali zadákům Příbrami obrovské problémy. Navíc se dostávali k velkému množství standardních situací v nebezpečné vzdálenosti, z jedné z nich se jim ve 25. minutě střelou pod břevno podařilo dostat opět do vedení - 2:1. Druhý poločas zahájili lépe opět hosté. Výrazný tlak přinesl i šance. Bohužel bez gólového vyjádření. Tu největší "zazdil" Ondra Bělohlávek, když se v dobré šanci rozhodl ještě přihrávat. Zápas rozhodly dva góly Mostu v 36. a 41. minutě. Oba typické pro toto utkání. Zbytečná ztráta míče - ihned míč za obranu - zakončení - gól. Most byl v utkání lepší a zaslouženě zvítězil 4:1.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.