09.05.2011
Česká liga ml. žáků, 24. kolo
Slavia vs. Příbram
Branky: 3., 9., 18., 26., 40., 49., 56. a 59 hráči Slavie - 5. Ric
Slavia: Peterka (Glogar) - Leitner (Obdržal), Wimmer, Maršík, Pohořálek (Hájek) - Matoušek, Ric, Straka (Vančura) - Bělohlávek (Pyszny), Pazderník (Fiala)

Debakl mladších žáků na Slavii

Jan Jendruščák

Mladší žáci A utrpěli na hřišti Slavie Praha nejhorší porážku v zápase na velké hřiště. Z Edenu odjeli z debaklem 8:1!!!
Vstup do zápasů měli hosté nejhorší možný. Přemotivovaný Leitner smetl ve vápně útočníka Slavie a domácí se z nařízené penalty ujali ve 2. minutě vedení 1:0. Netrvalo dlouho a Příbram vyrovnala. Z přímého kopu se trefil kapitán Lukáš Ric - 1:1 v 5. minutě. Dál už dávali góly jen slávisté. Poločasové skóre se zastavilo na stavu 4:1. Po hromadném střídání do druhého poločasu v týmu Příbrami se domácí fotbalisté dostali ještě do většího tlaku. Z ojedinělého brejku mohl snížit Honza Matoušek, ale branku netrefil. Slavia byla hlavně ve druhém poločase výrazně lepším týmem. V příštím kole se Příbram představí na hřišti Sparty Praha, která zatím neztratila ani bod.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body