FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga ml. žáků, 25. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: 15., 22., 28., 39. a 49 hráči Sparty - 36. Bělohlávek, 51. Maršík
Sparta: Glogar (Peterka) - Leitner, Maršík, Otepka, Pohořálek - Obdržal (Vančura), Ric, Straka (Pyszny), Matoušek - Bělohlávek, Fiala (Hájek)

Mladší žáci na Spartu nestačili

Jan Jendruščák

Sparta Praha je v lize mladších žáků zatím zcela suverénní. Bohužel se to nezměnilo ani po zápase s 1.FK Příbram.
Domácí hráči byli po celé utkání lepším celkem. Příbramští však nastoupili bez přehnaného respektu a cestu za očekávaným vítězstvím Spartě chvílemi výrazně komplikovali. Hráči Sparty však dokázali trestat zbytečné chyby hostů a poločasové skóre bylo 3:0. Ve druhé půli se dokázali prosadit i hráči 1.FK. Góly Ondry Bělohlávka i Romana Maršíka byly zaslouženou odměnou za herně povedený zápas. Sparta vyhrála 5:2. Příbram je však prvním celkem, který dokázal pražanům vstřelit více než jeden gól.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM