FK PŘÍBRAM
24.05.2011
Česká liga ml. žáků, 26. kolo
1:0
Příbram vs. Dukla Praha
Branky: 18. Bělohlávek
Žluté karty: hráč Dukly
Diváci: 40
Příbram: Peterka (Glogar) - Pohořálek, Otepka, Maršík, Drašnar - Hájek (Leitner), Ric, Matoušek, Obdržal (Vančura) - Bělohlávek (Straka), Pazderník (Fiala)

Mladší žáci udolali Duklu

Jan Jendruščák

Mladším žákům A se po výsledkově nevydařených zápasech podařilo zvítězit. V domácím prostředí porazili Duklu Praha.
Utkání se hrálo na příbramské hlavní ploše a mnohem lépe do něj vstoupili domácí hráči. Během prvních dvaceti minut postupovali několikrát nerušeně na brankáře soupeře. Jediný kdo dokázal této výhody gólově využít byl Ondra Bělohlávek - v 18.minutě otevřel skóre. 1:0 pro Příbram. Hosté se v prvním poločase především bránili. Po přestávce mohl vstřelit gól Martin Pazderník, ale branku protivníka netrefil. Poté se hra vyrovnala a do šancí se začali dostávat i hráči Dukly. Naštěstí je však neproměnili a utkání tak skončilo těsným vítězstvím 1.FK PŘÍBRAM v poměru 1:0.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School