1.FK Příbram
24.05.2011
Česká liga ml. žáků, 26. kolo
1:0
Příbram vs. Dukla Praha
Branky: 18. Bělohlávek
Žluté karty: hráč Dukly
Diváci: 40
Příbram: Peterka (Glogar) - Pohořálek, Otepka, Maršík, Drašnar - Hájek (Leitner), Ric, Matoušek, Obdržal (Vančura) - Bělohlávek (Straka), Pazderník (Fiala)

Mladší žáci udolali Duklu

Jan Jendruščák

Mladším žákům A se po výsledkově nevydařených zápasech podařilo zvítězit. V domácím prostředí porazili Duklu Praha.
Utkání se hrálo na příbramské hlavní ploše a mnohem lépe do něj vstoupili domácí hráči. Během prvních dvaceti minut postupovali několikrát nerušeně na brankáře soupeře. Jediný kdo dokázal této výhody gólově využít byl Ondra Bělohlávek - v 18.minutě otevřel skóre. 1:0 pro Příbram. Hosté se v prvním poločase především bránili. Po přestávce mohl vstřelit gól Martin Pazderník, ale branku protivníka netrefil. Poté se hra vyrovnala a do šancí se začali dostávat i hráči Dukly. Naštěstí je však neproměnili a utkání tak skončilo těsným vítězstvím 1.FK PŘÍBRAM v poměru 1:0.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.