30.05.2011
Česká liga ml. žáků, 27. kolo
Teplice vs. Příbram
Branky: 19., 22., 29. a 31. hráči Teplic - 4. Pazderník, 36. Matoušek, 43. Ric
Příbram: Glogar (Peterka) - Pohořálek, Otepka (Leitner), Maršík, Drašnar - Hájek (Straka), Ric, Matoušek, Obdržal - Pazderník, Bělohlávek (Fiala)

Přestřelku v Teplicích příbramští o gól prohráli

Jan Jendruščák

Mladší žáci nastoupili v pátek k předehrávanému utkání v Teplicích.
Vstup do utkání měli lepší hosté a brzy šli do vedení. Běžela 4. minuta když Martin Pazderník otevřel skóre - 0:1. Gól jako by paradoxně hosti přibrzdil. Hru ovládli domácí a do poločasu dokázali výsledek otočit až na stav 3:1!! Studená sprcha přišla hned v 31. minutě. Domácím se povedla skórovat hned z první akce a bylo to 4:1. Ze středočechy to vypadalo bídně. Opakovala se však situace z prvního poločasu. Tým, který vstřelil branku přestal hrát. Aktivitu přebrala Příbram. Martin Pazderník velkou šanci ještě neproměnil. O poznání lépe si však Honza Matoušek a snížil ve 36. minutě na 4:2. Ve 43. minutě už to bylo jenom o gól, když volný přímý kop Lukáše Rice skončil v síti. Vyrovnávací gól už však bohužel nepadl a Teplice tak v tomto divokém zápase o gól zvítězili.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.