05.06.2011
Česká liga ml. žáků, 28. kolo
Příbram vs. Pardubice
Branky: 19., 22., 29. a 31. hráči Teplic - 4. Pazderník, 36. Matoušek, 43. Ric
Pardubice: Glogar (Peterka) - Pohořálek, Otepka (Leitner), Maršík, Drašnar - Hájek (Straka), Ric, Matoušek, Obdržal - Pazderník, Bělohlávek (Fiala)
Vstup do utkání měli lepší hosté a brzy šli do vedení. Běžela 4. minuta když Martin Pazderník otevřel skóre - 0:1. Gól jako by paradoxně hosti přibrzdil. Hru ovládli domácí a do poločasu dokázali výsledek otočit až na stav 3:1!! Studená sprcha přišla hned v 31. minutě. Domácím se povedla skórovat hned z první akce a bylo to 4:1. Ze středočechy to vypadalo bídně. Opakovala se však situace z prvního poločasu. Tým, který vstřelil branku přestal hrát. Aktivitu přebrala Příbram. Martin Pazderník velkou šanci ještě neproměnil. O poznání lépe si však Honza Matoušek a snížil ve 36. minutě na 4:2. Ve 43. minutě už to bylo jenom o gól, když volný přímý kop Lukáše Rice skončil v síti. Vyrovnávací gól už však bohužel nepadl a Teplice tak v tomto divokém zápase o gól zvítězili.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body