02.06.2011
Česká liga ml. žáků, 29. kolo
Jablonec vs. Příbram
Branky: 51. Straka
Jablonec: Peterka (Glogar) - Leitner, Otepka, Maršík, Drašnar - Pazderník (Obdržal), Ric, Pohořálek, Matoušek (Vančura) - Bělohlávek (Straka), Fiala (Hájek)

Mladší žáci vítězně v Jablonci

Jan Jendruščák

V úterní předehrávce dokázali mladší žáci A vyhrát v Jablonci nad Nisou. Jedinou branku zápasu vstřelil v 51. minutě Dominik Straka.
V tabulce výše postavený celek Příbrami začal utkání aktivně a během úvodních deseti minut se jeho hráči dostali do několika jasných gólových šancí. Stejně jako v několika posledních zápasech je však trestuhodně zahodili. Jablonec se pouze bránil. A když dalekonosná střela nejlepšího hráče utkání Ondry Drašnara skončila na břevně, ukončili rozhodčí první poločas za bezbrankového stavu. Druhý poločas už tak kvalitní ze strany Příbrami nebyl. I šancí bylo méně. Jednu z mála vyřešil Ondra Bělohlávek zbrkle střelou mimo domácí branku. Zasloužené branky se hosté dočkali až devět minut před koncem. Po rohovém kopu dotlačil míč za čáru Dominik Straka. Výsledkem 0:1 zápas skončil. Hráči Příbrami udělali svou střeleckou nemohoucností z dobře rozehraného zápasu drama až do konce.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.