Diváci: 2258
Bohemians: Sňozík - Jindřišek, Ptáček, Borek, Růžička - Moravec, Šumský (90. Budínský), Abraham, Bartek - Nešpor (62. Hartig), Orolín (78. Kraják)
Příbram: Hruška - P. Pilík (82. Kraus ), Krejčí, Mišůn, Divíšek (57. Papšys) - Mareš, T. Pilík , Koukal (90. Bernardo), Pleško - Krbeček, Šlapák

Utkání rozhodl první gól

Utkání na půdě Bohemians 1905 Příbrami nevyšlo a po prohře 2:0 odjíždí domů bez bodového zisku.
Domácí, hrající pod velkým tlakem, vstoupili do utkání velmi nervózně. První větší šanci měla Příbram, ale dobrým zákrokem své spoluhráče podržel brankář Sňozík. Udeřilo naopak na druhé straně. Na Šumského centr ze standardní situace si naběhl Abraham a překonal bezmocného Hrušku. Po obdržené brance hosté přidali, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Šlapákovu střelu i Mišunovu hlavičku zneškodnil výborně chytající Sňozík. A tak znovu udeřili hráči Bohemians, když tvrdou střelou podruhé překonal Hrušku Nešpor. Příbramský brankář následně hosty několikrát podržel a nedovolil Bohemians přidat třetí branku. Hosté mohli před poločasovou přestávkou snížit, ale střelec posledních utkání Šlapák v dobré pozici promáchl. Ve druhém poločase se hráči Příbrami nedokázali výrazněji prosadit přes pozorně bránící Bohemku a případné náznaky šancí pochytal Sňozík. Domácím se dařilo podnikat rychlé protiútoky, které buď skvěle likvidoval Hruška nebo je domácí zbrkle zahazovali.