Branky: 30. Krejčí - 24. Kukec, 50. Fantiš
Žluté karty: Kraus, Pilík T., Rondzik - Kukec, Marek
Diváci: 2867
Příbram: Hruška - Andrejevič (88. Dušek), Krejčí, Mišůn, Pleško - Mareš (57. Papšys), Kraus (67. Divíšek), Pilík T., Pilík P. - Šlapák, Krbeček
Ostrava: Baránek - Frydrych, Zawada, Vomáčka, Lukeš (82. Adámik) - Vašenda, Fantiš (80. Poliaček), Marek, Kukec (71. Droppa) - Magera, Kraut

Příbram vyšla ve třetím utkání na prázdno

Branka Jiřího Krejčího k bodům s Baníkem Ostrava nestačila a Příbram na domácím trávníku prohrála 1:2. V samotném závěru utkání rozhodčí neuznali regulérní gól Papšyse pro údajný ofsajd.
Příbram čekal třetí duel v řadě proti celku, který se zachraňuje v Gambrinus lize. Ostravští přijeli s hlasitými fanoušky a aktivní hrou ve snaze uhrát tři body. Otevřená hra tak mohla bavit diváky z obou táborů, protože Příbram v této sezóně rozhodně nebetonuje. První dobrou šanci měl Martin Kraus, když přízemní střelu poslal těsně vedle branky. Nádherná kombinace Pleška s Krausem sklidila potlesk diváků, jenže vzápětí ztracený míč rezultoval v rychlý brejk hostů, který po kličce ve vápně přesně zakončil Kukec a poslal Baník do vedení - 0:1. Dlouho se však hosté z vedení neradovali. Tomáš Pilík rozehrál rohový kop, na který si počkal nehlídaný Jiří Krejčí a umístěnou hlavičkou překonal hostujícího brankáře Baránka - 1:1. Ostrava si jako odpověď přichystala dvě velké šance - Aleš Hruška vychytal Krautovi stoprocentní možnost a Lukeš sám před brankářem naopak přestřelil. Příbramské šance však ještě v první půli byly také. Pavel Pilík ve snaze dát svůj první ligový gól napálil v dobré pozici míč z voleje vysoko nad branku a Tomáš Krbeček v dobré pozici netrefuje branku. Ihned po změně stran se hosté ujali po standardní situaci vedení. Fantiš si zaběhl za obranu, a zblízka prostřelil brankáře Příbrami. Tlak našeho týmu byl sice zřejmý, ale bez vážnějších šancí. Až v 64. minutě se dostal k zakončení střídající Marius Papšys, jenže trefil pouze boční síť. Na opačné straně se dostal do vápna Kukec, jenže tentokrát branku přestřelil. V 75. minutě mohl velký závar před ostravskou brankou využít Milan Mišůn. V krkolomné pozici těsně přestřelil branku. V posledních minutách hrál náš tým na čtyři útočníky, dokonce ze stopera se Mišůn vysunul na hrot útoku, jenže žádné šance nepřicházely. Až v 90. minutě. V době, kdy už byl před brankou Baníku i brankář Aleš Hruška se po závaru dostal k centru Pavel Pilík, posadil míč na hlavu Papšysovi, který vyrovnal. Jenže pomezní sudí k překvapení všech odmával ofsajd. Vzápětí byl už duel ukončen a ze tří bodů se tak mohli radovat hosté.