Rokycany vs. Příbram
Branky: 3x Rys, 2x Hlinka, Sandr, Lanfranchi, Pergl, Červeňák, Barek
Žluté karty: 1:0
Diváci: 40
Příbram: Kočí – Junek, Pergl, Tregler, Červeňák (70min. Seidel) – Rys, Slabihoudek (64min. Chytka), Hlinka – Sirotek (50min. Barek), Lanfranchi, Sandr (50min. Michalec) náhr.brankář Balík

Na úvod sezóny si naše sedmnáctka s chutí zastřílela

Marek Zárybnický

V prvním podzimním mistrovském zápase neměly Rokycany nejmenší šanci
Na úvod pro nás domácí připravili „malé“ překvapení, když utkání nachystali na hřiště č.2, které o milimetry splňuje rozměry fotbalového hřiště. Naše hráče však tato skutečnost zdravě nažhavila a branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Skóre utkání otevřel v 10mon. Rys - 0:1. O minutu později vyzval Lanfranchi Rysa podruhé a bylo to 0:2. Po jedné z pěkných kombinací našeho týmu na 0:3 upravil střelou do šibenice Sandr. Po krátké odmlce se v závěru poločasu z 25m trefil tvrdou střelou Lanfranchi a skóre poločasu na 0:5 upravil Hlinka po kombinaci s Rysem. Druhý poločas byl takřka přes kopírák. Domácí hráči nestíhali a bylo otázkou času, kdy se naši hráči opět prosadí. V 51min. našel pěkně Slabihoudek nabíhajícího Červeňáka a ten tváří v tvář nedal brankáři domácích šanci – 0:6. O minutu později zapadla k zadní tyči střela Hlinky – 0:7. Naši hráči ovládali hřiště a pěkný průnik Hlinky po levé straně zakončil Rys – 0:8. V 70min., po ojedinělé návštěvě domácích v našem vápně, proletěl rohový kop nebezpečně naším malým vápnem. V 75min. využil své rychlosti Rys a předložil tutovku Perglovi, a bylo to 0:9. O minutu později zahrozili domácí podruhé a Kočí musel prokázat koncentraci, aby gólovku zlikvidoval. V 77min. se po asistenci Rysa prosadil nováček v barvách 1.FK Barek a náš kapitán a zároveň pokladník Jarda Tregler si mnul ruce – 0:10!