Česká divize staršího dorostu A, 18. kolo
Český Krumlov: Kejšar - Doubek, Bordáč, Kopřiva, Zatloukal, Carda, Budějcký, Hermann, Havel, Kotlár, Kubík
Příbram B: Planický - Dušek T., Rybák, Cafourek, Hovorka (74. Šindelář) - Lípa, Krameš (74. Soldát), Hutta, Königsmark - Dušek J., Sedláček (74. Mašek)

B dorost se v Č. Krumlově protrápil k remíze

David Vavruška

B dorost podal v Českém Krumlově žalostný výkon a už po prvním poločase měl prohrávat 3:0, když domácí kromě branky trefili dvakrát břevno. Druhý poločas byl o něco lepší a podařilo se v něm vyrovnat na 1:1 Königsmarkovi. Příšnější měřítko snesl z celého mužstva jen Lukáš Krameš.