FK PŘÍBRAM
FK PŘÍBRAM B vs. Jiskra Domažlice B
Branky: 8., 56. Krch, 25. Hudec - 53., 77. Velfl
Rozhodčí: Machýček - Hamouz, Toucha
FK PŘÍBRAM B: Bleha - Coňk, Brabec, Kareš - Gornický (89. Lisý), Hudec, Krch, Krameš (90. Papst), Antwi - Melichar (74. Pivetz), Fall (46. Koffi)

Béčko i s Melicharem v útoku vyhrálo

Zdeněk Brož

Potřebnou výhru dosáhlo Béčko při sobotním utkání nad rezervou Domažlic. Dvakrát se trefil Krch, jeden gól dal Hudec. Nejen fanoušky zaujal na hrotu útoku hrající Melichar.
B-tým potřeboval v zápase s Domažlicemi bodovat za tři body a tak se k týmu museli vrátit i hráči z kádru již zkončivšího "Áčka". A když si gólmanské rukavice oblékl Bleha, využil své šance Martin Melichar a přihlásil se o své "vysněné" místo v útoku. Branky ovšem dávali jiní, dvakrát dobře mířil David Krch, jednou se z poza vápna trefil i Jiří Hudec. Hosté zápas ve druhé půli zdramatizovali, výhra ovšem zůstala na deštivé Litavce.
sobota 15.6.2024
Fortuna Divize A, 16. kolo
FK PŘÍBRAM B
FK Jindřichův Hradec 1910