Branky: 2. Sunday, 27. Stuparevic - 26. M. Held, 85. Presl
Příbram B: Kočí - Šíma, Puchmertl, Vilotic, Mezera (72. Jelínek) - Kříž, Petrák, Hájek, Janota (80. Belej) - Stuparevic (80. Ptáček), Sunday

Béčko padlo po penaltách

Petr Janota

Béčko nedokázalo proti Písku dvakrát udržet vedení a nakonec prohrálo v penaltovém rozstřelu.

Hosté přijeli povzbuzeni sérií výher, ale již ve 2. minutě po krásné přihrávce Kříže proměnil své sólo Sunday 1:0! Písek se snažil o vyrovnání a po hrubce Kočího se dočkal penalty. Kočí však svou chybu napravil a penaltu Ulbrichovi chytil. Hosté se pak vyrovnání dočkali, když po rohu nešťastně nastřelil Helda Mezera 1:1! Hned po rozehrání jsme sice postupovali kombinací kostrbatě, ale na konci uvolnil Janota Stupareviče a ten tvrdou střelou strhnul vedení zpět na naší stranu 2:1! Do konce poločasu nabral zápas bláznivé tempo, Písek se tlačil za vyrovnáním a jeho šance zlikvidoval Kočí, my jsme z brejků běželi 3x v sólu na Satrapu, ale ani jednou neuspěli.

V druhém poločase nejdříve Janota svou velkou šanci neproměnil a tak začal Písek tlačit na vyrovnání,přibývalo standardních situací a po jedné z nich krásnou střelou vyrovnal Presl 2:2!

Penalty jsme opět nezvládli a tak si Písek odvezl 2 body.