Vorel – Čolič, Brabec, Králik, Sladký – Hora, Krch – Brandner, Mihálik, Mršič – Škoda

Náhradníci: Šípoš – Havel, Tolno, Penner, Čavoš, Hais, Vais, Hellebrand, Matvejev, Skovajsa

Smrkovský – Halinský, Sus, Kvída, Vilotič, Voltr, Nogha Nogha, Procházka, Pilík, Hájek, Čermák

Náhradníci: Kočí – Belej, Novotný, Šustr, Attah, Vávra, Vott

Budějovičtí rozhodli o vítězství během prvního poločasu

Bc. Tomáš Větrovský

Účastník nejvyšší soutěže potvrdil roli favorita utkání.

K druhému přípravnému duelu v rámci zimní přípravy jsme tentokrát zajížděli do Českých Budějovic. Úvod utkání přinesl vyrovnanou hru a do vedení mohla jít obě mužstva. Za Příbram mohl skórovat ve 29. minutě Radek Voltr, když postupoval sám na brankáře Vorla, překonat se mu ho však nepodařilo. A tak o chvíli trestali domácí. Dvěma góly v rozmezí dvou minut stanovili skóre prvního poločasu na 2:0.

V poločase druhém již branka nepadla, do dvou zajímavých příležitostí se dostali hráči Budějovic, když orazítkovali tyč a břevno. Příbram se nedokázala prosadit, nezdramatizovala tak zápas a odváží si z Budějovic prohru 2:0.