22.02.2020
FC Viktoria Plzeň vs. 1.FK Příbram
Branky: 4. Kalvach, 17. Bucha, 62. Bucha, 72. Bucha (pen.)
Žluté karty: Šimek
Rozhodčí: Hocek – Vlček, Vaňká
FC Viktoria Plzeň:

Hruška – Řezník, Hejda, Brabec, Limberský (74. Herc) – Bucha, Kalvach, Hořava – Kopic (64. Mihálik), Beauguel (82. Chorý), Kovařík

1.FK Příbram:

Kočí – Dramé, Šimek, Kleščík (46. Cmiljanović), Nový – Polidar, Tregler, Zorvan (77. Kříž), Kvída – Jindráček (46. Soldát), Škoda

Čekání na ligové body pokračuje

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

I druhé jarní utkání na půdě silného soupeře skončilo pro Příbram vysokou porážkou.

Těžký jarní los poslal Příbram ve druhém utkání na půdu druhého týmu soutěže Viktorie Plzeň a utkání pro hosty nezačalo vůbec dobře. Ve 4. minutě tečoval Kalvachovu středu nešťastně Jan Kvída a poslal míč za záda bezmocného Kočího. Plzeň se tak z první akce zápasu dostala do vedení a otřesenému soupeři následně půjčovala míč pouze sporadicky.

Druhý zásah přidala Plzeň v 17. minutě, kdy nedůslednost v pokutovém území potrestal Bucha střelou mezi nohy Kočího. Zbytek prvního poločasu se plně odvíjel pod taktovkou domácích a Příbram se nedostala k výraznějšímu ohrožení svého bývalého brankáře Hrušky v domácí brance.

Do druhého poločasu udělal trenér Nádvorník dvě změny v sestavě a i díky střídajícím Cmiljanovičem a Soldátem dokázala Příbram v úvodní desetiminutovce hru vyrovnat, bohužel i nadále bez brankové příležitosti. Jasnou odpověď na příbramskou aktivitu dal v 62. minutě krásnou střelou Bucha a zvýšil na rozdíl tří branek. Stejný hráč o deset minut později zkompletoval hattrick, když proměnil penaltu nařízenou za faul Šimka na Řezníka.

I druhé jarní utkání tak skončilo pro Příbram vysokou porážkou a bez vstřelené branky.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.