Branky: 48. a 65. Tarczal, 9. a 51. Matoušek, 60. Januška
Bohemians: Šrámek – Brak, Václavík, Begič, Vrána (58. Kocourek), Nesher (58. Horizrál), Kuchta (50. Věchtík), Káš, Vacík, Krch, Dias
Příbram: Kočí – Průcha, Květ (71. Hloušek), Holý, Vávra, Tarczal, Ric (60. Jandera), Černý, Laňka (46. Antwi), Matoušek, Januška

Čtvrtá výhra v řadě posunula Příbram na druhou příčku

Tomáš Větrovský

Junioři Příbrami hrají ve velké pohodě, což dokázal duel 12. kola, v němž v Praze dokázali porazit Bohemians Praha 1905 vysoko 5:0. Dvěma góly se v utkání blýskli Jan Matoušek a zkušený Daniel Tarczal. Pro Příbram byla tato výhra už čtvrtou v řadě a minimálně do pondělních zápasů je na druhé pozici české skupiny.
Na umělé trávě malých rozměrů se rozehrálo utkání, které bylo do 10. minuty vyrovnané, poté se však míč odrazil k Janu Matouškovi, který otevřel skóre. Od té doby byla hostující Příbram aktivnější a hrozila více. Na straně Bohemians stojí za zmínku šance Begiče po přistrčení Kuchty, kterou ovšem lapil pohotový Kočí. Poločasový stav byl tak 1:0 pro hosty. Bohemka mohla hned prvním rohovým kopem srovnat, když dobře hlavičkoval Káš jen těsně vedle. Místo toho ale hned ve 48. minutě zvyšoval Daniel Tarczal po slabší chvilce obrany domácích na 2:0 pro Příbram. Domácí si vybrali slabší chvilku i v 51. minutě, kdy sám zakončoval Jan Matoušek a pěknou střelou na zadní tyč zvyšoval už na rozdíl tří branek. Příbram hrála s chutí a po další šanci Janušky a zákroku Šrámka následoval rohový kop, na který si nikým nehlídán naběhl právě Jiří Januška a zvýšil na 4:0. Pátý gól na sebe nenechal dlouho čekat, a to když tečována střela Daniela Tarczala zapadla za záda Šrámka v 65. minutě. Zbytek utkání už Příbram hrát nemusela a domácím se nedařilo. Několik šancí na zvýšení a hattrick měl Matoušek, ale nakonec je nevyužil. Na druhé straně byl nejaktivnější Dias, ale ani on nedokázal pozorného Kočího překonat.