Branky: 37. Ndefe, 39. Holzer, 56. Tetour, 60. O. Šašinka, 75. Pokorný

Laštůvka – Juroška, Pokorný, Stronati, Holzer (77. Fleišman) – de Azevedo (66. Buchta), Jánoš (82. Svozil), Tetour, Ndefe (66. Sor) – Zajíc, O. Šašinka (77. Mena)

Šiman – Svoboda, Mezera, O. Kingue, Soldát (26. Pilík, 46. Januška), Tregler – Nový (15. Vilotić), Zorvan, Rezek, Lalkovič (69. Vávra) – Voltr (69. Cortez)

Další vysoká porážka

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Příbram nezvládla i druhé venkovní utkání během týdne a na Baníku schytala pět branek.

Zlomit sérii neúspěchů jel tým do Ostravy. Zápas 23. kola se však postupně ubíral směrem, který se nám nelíbil. Nejprve naši sestavu kosila zranění, postupně odstoupili Martin Nový i Karel Soldát. Ve 37. minutě se nepodařilo odkopnout míč Jiřímu Mezerovi a domáci poslal do vedení Ndefe. Za minutu přidal druhou branku po střele zpoza vápna Holzer.

Po změně stran si náš tým vytvořil krátce zajímavý prostor ve hře, který zakončil netrefený centr od Václava Svobody. Příbramský krajní obránce byl blízko své první ligové trefě. Ostrava nás však za chvili potrestala další gólovou sérií. Po rohu se prosadil Tetour, čtvrtou branku doklepl po odrážce od břevna Šašinka a účet duelu uzavřel přesnou hlavičkou po rohovém kopu Pokorný - 5:0 pro Baník Ostrava a pro nás tvrdá prohra s dalekou cestou domů.