FK VIAGEM PŘÍBRAM
18.10.2021
Česká fotbalová liga žen, 8. kolo
Příbram vs. M. Boleslav
Branky: 16., 44. Kloudová, 41., 51. Řezaninová, 19. Císařová, 47. Hrušková, 56. Pilousková, 64. Bodnárová
Rozhodčí: Soukup - Málek, Kubín
Příbram:

Rysová - Pilíková (67. Karasová), Riegelová, Spilková, Dědinová - Pilousková (57. Bodnárová), Krůtová (57. Cvrková), Císařová (67. Patáková), Hrušková - Kloudová (80. Vacíková), Řezaninová

Děvčata pokračují na vítězné vlně

Julie Cvrková

Příbramské ženy v sobotním utkání opět bodovaly a nastřílely týmu Mladé Boleslavi 8 branek.

Hned od začátku zápasu byla příbramská děvčata na míči a dostávala se do velmi slibných akcí. V 16. minutě po úniku Řezaninové, která byla následně faulována, se z pokutového kopu trefila Kloudová. Pár minut na to skórovala Císařová. V 41. minutě padla další branka po nahrávce Krůtové na Řezaninovou, která šla po vypočítaném náběhu sama na bránu. Ke konci první poloviny se trefila levačkou Kloudová a příbramské ženy odcházely do kabin za stavu 4:0.

Druhou polovinu utkání otevřela Hrušková. V 51. minutě skórovala opět Řezaninová a těsně před střídáním přispěla gólem i Pilousková. Poslední branku trefila Bodnárová a skóre Příbrami upravila na výsledných 8:0.

Hodnocení trenéra (Martin Wágner): Výsledek odpovídá průběhu utkání. Po celou dobu jsme byli lepším týmem a zaslouženě vysoko vyhráli.

pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B