I.Celostátní liga U 19, 20. kolo
Pardubice vs. Příbram
Branky: 59. Šafařík
Rozhodčí: Poživil - Řeháček, Hanousek
Příbram: Beran - Jelínek, Puchmertl, Benda, Šíma, Vlček (71. Nezník), Pecka, Hlošek (79. Mezera), Lukavský, Janota (61. Belej), Polidar

Domácí se radují z velmi vydřených bodů

Tomáš Větrovský

Po dvou domácích zápasech zavítal tým Příbrami do Pardubic.
Pardubice jsou doma vždy velmi nepříjemným týmem. Od začátku zápasu bylo vidět, že to bude spíše bojovný zápas, a že nikdo nebude chtít udělat chybu. Chvílemi to připomínalo spíše dospělý fotbal.Zápas se hrát velmi takticky. Do první vážnější šance se dostala Příbram, ale Lukavský hlavou neskóroval. V průběhu utkání přibývaly standardní situace, ale nedokázali jsme se prosadit. Druhá půle začala podobně jako ta první. Bylo jen otázkou času, jestli některý z týmů udělá chybu a soupeř dá gól. Bohužel v 59. minutě se ze standardní situace prosadil domácí hráč Šafařík. Příbram hru otevřela a začala více útočit. Pardubice ale hráli velmi pozorně a nepouštěli hosty do žádné velké šance. Až po pěkné přihrávce za obranu šel sám na branku Lukavský, ale jeho šanci zastavil praporek pomezního. Do konce zápasu už nepadla žádná branka a domácí se radují z velmi vydřených bodů. Trenér Daniel Huňa: "Věděli jsme, že nás v Pardubicích nečeká nic lehkého. Pardubice se vždy prezentovali jednoduchou a silovou hrou. Myslím, že jsme na to byli dobře nachystaný a že jsme v soubojích byli dostatečně silní. Co mě ale mrzí je, že jsme nehráli více fotbalu a přizpůsobili se spíše hře Pardubic. Je škoda, že jsme nezískali alespoň bod, který by byl nejspíš spravedlivý."
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School