31.08.2020
I.Celostátní liga U19, 2. kolo
6:2
Slavia vs. Příbram
Branky: 11., 48., 56. a 59. Jurásek, 71. Horský, 76. Alijagič - 37. Čížek, 89. Hošek
Žluté karty: Vacek, Čížek, Švestka
Rozhodčí: Matoušek - Starý, Plášil
Diváci: 258

Matějka - Schindler, Hrudka (34. Hošek), Nikl, Vacek (60. Lisý), Gabriel, Vott, Dušek, Halinský, Čížek (78. Krotil), Švestka (60. Dvořák)

Dorost U19 u favorita soutěže neuspěl

Daniel Huňa

I ve druhém letošním utkání nedokázali dorostenci bodovat.

Hned od začátku byla vidět velká kvalita na straně domácích, která korunovala brankou Slavie a vedení 1:0. Příbrami se povedla ve 37. minutě dobrá akce a srovnali na 1:1. Do konce poločasu se hra vyrovnala.

Druhá půle začala pro domácí velmi dobře, když po 3 minutách vstřelili druhou branku. To Slavii nakoplo a během 5 minut přidali další tři branky. Příbram se také dostala do 3 velkých příležitostí, ale dokázala proměnit jen jednu. Slavia si vše už pohlídala a zaslouženě vyhrála.

Trenér Huňa: Domácí si vítězství zasloužili. Byli mnohem aktivnější a to hlavně, díky našemu špatnému a málo odvážnému výkonu. Doufám, že se dobře naladíme a budeme předvádět naši hru, v dalším domácím zápas, který nás čeká.