Žluté karty: Hájovský, Pilík, Hnaníček - Kladrubský, Machovec, Škoda, Lengyel
Diváci: 2139
Příbram: Kelemen - Nitrianský, Hájovský, Zápotočný, Matějů - Hnaníček, Krameš (46. Suchan) - Pilík (77. Moulis), Fillo (88. Tregler), Zeman - Bednář
Č. Budějovice: Křížek - P. Eliáš, Lengyel, P. Novák, Machovec - Kladrubský (87. Podstavek) - Pešek (75. Řezáč), Benát, Chrien (73. Linhart), Funda - Michal Škoda

Hájovský rozhodl duel rivalů

Budějovická obranná tvrz odolávala první poločas až do zlomové branky, kterou dosáhl po rohovém kopu Tomáš Hájovský. Hosté dohrávali zápas o deseti hráčích, příbramští hráči několikrát ztroskotali na brankáři Dynama.
Totožná sestava jako v posledním duelu s Jihlavou chtěla od začátku zápasu zlomit defenzivní sestavu Dynama. Náš tým se do zápasu pustil s chutí a elánem, ale těsná obrana velmi brzy otupila snahu příbramských hráčů. Výsledkem tak byly i nepřesné centry, které šly za paty. Slibný brejk Romana Bednáře tak byl zakončen střelou z nouze z kopačky Martina Krameše. Ve 13. minutě mohl Martin Fillo pálit uvnitř šestnáctky, volil ještě nahrávku na Bednáře, který však před brankou uvázl v ofsajdu. Dlouhé minuty se pak náš tým nedostával před branku hostů. Hosté se sice žádnou ofenzivou neprezentovali, ale i tak domácím divákům zatrnulo ve 20. minutě, když si Marián Kelemen s Martinem Kramešem zkomplikovali rozehrávku při odkopu od branky. Pokus na branku vyslal i Machovec a Kelemen musel zasahovat. Naopak Kladrubského střela z přímého kopu šla nad branku. Náš tým se zvedl před koncem poločasu, když několika rohovými kopy zatlačil Budějovice před branku. Slibný tlak zakončila zejména šance po střele Martina Zemana. Tu vytáhl na roh konečky prstů Křížek. Trenér Tobiáš udělal do druhé půle změnu, kdy opět využil svého žolíka Jana Suchana, který hraje v dorostu ve vynikající formě. Branka přišla velmi brzy, nebyla zásluhou mladého talentu, ale silné zbraně Příbrami - rohového kopu. Bednář hlavičkoval míč do branky za překonaného brankáře a dobíhající Tomáš Hájovský dal míči gólové razítko - 1:0 ve 48. minutě. Hra na brejky našemu tým však nešla a tak hosté si troufli pozlobit. Po pravé straně unikl Chrien a nastřelil tyč. Z hranice vápna mohl lépe mířit Jan Suchan, Křížek se na čáře nemusel moc hnout. Hosté usnadnili v 62. minutě našemu celku cestu za výhrou, když se Machovec nechal po dvou žlutých kartách vyloučit. Vstřelit branku nebylo přáno Bednářovi, nahrávky od spoluhráčů nedokázal přetavit v góly. Střílený centr Filla odráží od branky, po rohovém kopu pak nechá vyniknout brankáře hostů. Gól měl na hlavě i netradiční hlavičkář Martin Zeman, ale z pár metrů opět nechává slávu budějovickému gólmanovi. Ten vyráží míč na roh. A když v závěru rychlý brejk zakončený Suchanem roztřese břevno branky a pomezní mává ofsajd, musel náš tým pozorně odbránit poslední minuty, aby tři body zůstaly u Litavky.