FK VIAGEM PŘÍBRAM
25.06.2022
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM vs. FC Hradec Králové
Branky: 51. Wágner – 9. Firbacher, 20. Firbacher, 38. Dvořák, 64. Firbacher, 81. Rybička.
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Babka – Vokřínek, Fišl, Žilák, Schindler, Vott, Čermák, Petrák, Jeřábek, Surmaj, Osmančík.

Náhradníci: Čejka, Vávra, Háje, Wágner, Dudl, Bleha, Smrkovský

FC Hradec Králové:

Reichl – Harazim, Kosař, Kutík, Jurčenko, Doležal, Soukeník, Hájek, Dvořák, Firbacher, Rybička.

Hradec Králové byl nad síly Příbrami

Bc. Tomáš Větrovský

Jedinou branku příbramského týmu zaznamenal Tomáš Wágner.

První přípravný zápas se výrazně mladé sestavě příbramského celku nepovedl. V rámci semifinále turnaje v Benátkách nad Jizerou Příbram podlehla Hradci Králové 1:5. O třetí místo se utká s Mladou Boleslaví.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.