I.Celostátní liga U19, 25. kolo
Branky: 27., 70- Ratica - 57. 87. Budínský
Žluté karty: Vajda - Jelínek, Šíma, Gabriel, Puchmertl
Rozhodčí: Antoníček - Trigas, Žurovec
Příbram: Melichar, Jelínek, Mezera, Puchmertl, Šíma, Vlček (85 Navrátil), Sirotek (75 Vavruška), Švestka (46 Vohradský), Belej, Gabriel, Budínský

I přesto že U19 nezískala 3 body, odehrála kvalitní utkání

Daniel Huňa

Dorostenci dokázali dvakrát vyrovnat nepříznivý stav utkání a nakonec získat i bonusový bod v penaltovém rozstřelu.

Na velmi dobře připraveném hřišti v Karviné, se odehrál zápas, kde Příbram zahodila velké množství šancí. I když Příbram dvakrát prohrával po hrubých chybách, tak největší problém byl v pokutovém území soupeře, kde jsme nedokázali využít velmi dobré příležitosti. Zápas tak skončil 2:2 a šlo se na penalty, ve kterých byli lepší hosté a zaslouženě získali o bod více.

Trenér Huňa: Chyby se dělají, to do fotbalu patří. Smůla je že jich uděláme tak málo a soupeř nás hned po trestá. Na druhou stránku nedokážeme využít šance, které máme. Je potřeba od hráčů více agresivity a vůle dát gól.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School