25.04.2017
Branky: 75. Pilík P.
Žluté karty: Macek – Šedý, Skuhravý
Rozhodčí: Zadinová – Poživil, Leška
Příbram: Boháč (46. Beran) - Pecháček, Vávra, Holý, Krameš - Květ (46. Ric), Trapp - Januška (90. Šrain), Pilík P., Lupták - Macek (46. Jandera)

Juniorka porazila Jablonec 1:0

Jaroslav Mašek

Do Příbrami k nám přijel velmi ambiciózní juniorský tým z Jablonce (v posledních třech kolech nastřílel 15 gólů) vedený našim bývalým trenérem Jirkou Kotrbou. Naši hráči po zlepšeném výkonu z minulého týdne, zaslouženě porazili jablonecké juniory, když mohli vstřelit i více branek. O jedinou trefu se postaral Pavel Pilík z trestného kopu.
sobota 31.10.2020
FK Mladá Boleslav
25. 10. 2020
Marek Chrobák: Zápasy simulujeme v tréninku
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO