FK VIAGEM PŘÍBRAM
25.06.2022
Příprava A-tým, přát.
FK Mladá Boleslav vs. FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 9. a 31. Ladra z pen., 55. a 56. Krobot, 15. Dufek, 41. Fulnek, 74. Mašek
FK Mladá Boleslav:

Polaček - Fulnek, Jahič, Coňk, Karafiát - Látal, Dancák, Stránský, Vaníček - Ladra, Dufek.

FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Smrkovský - Vokřínek, Petrák, Žilák, Dudl - Čermák, Jeřábek, Ben Ayad - Osmančík, Wágner, Surmaj.

Mladá Boleslav přehrála Příbram

Bc. Tomáš Větrovský

V rámci turnaje v Benátkách nad Jizerou končíme na čtvrtém místě.

Ani druhé utkání v rámci turnaje v Benátkách nad Jizerou nepřineslo radost příbramským hráčům, když favorizované Mladé Boleslavi podlehli 7:0.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.