FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga ml. žáků, 29. kolo
Jablonec vs. Příbram
Branky: 51. Straka
Jablonec: Peterka (Glogar) - Leitner, Otepka, Maršík, Drašnar - Pazderník (Obdržal), Ric, Pohořálek, Matoušek (Vančura) - Bělohlávek (Straka), Fiala (Hájek)

Mladší žáci vítězně v Jablonci

Jan Jendruščák

V úterní předehrávce dokázali mladší žáci A vyhrát v Jablonci nad Nisou. Jedinou branku zápasu vstřelil v 51. minutě Dominik Straka.
V tabulce výše postavený celek Příbrami začal utkání aktivně a během úvodních deseti minut se jeho hráči dostali do několika jasných gólových šancí. Stejně jako v několika posledních zápasech je však trestuhodně zahodili. Jablonec se pouze bránil. A když dalekonosná střela nejlepšího hráče utkání Ondry Drašnara skončila na břevně, ukončili rozhodčí první poločas za bezbrankového stavu. Druhý poločas už tak kvalitní ze strany Příbrami nebyl. I šancí bylo méně. Jednu z mála vyřešil Ondra Bělohlávek zbrkle střelou mimo domácí branku. Zasloužené branky se hosté dočkali až devět minut před koncem. Po rohovém kopu dotlačil míč za čáru Dominik Straka. Výsledkem 0:1 zápas skončil. Hráči Příbrami udělali svou střeleckou nemohoucností z dobře rozehraného zápasu drama až do konce.
neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM