1.FK Příbram
20.08.2013
Juniorská liga, 6. kolo
0:1
Jablonec vs. Příbram
Online
Branky: 87. Kraus (pen.
Žluté karty: Vukadinovič, Kovář, Koštíř, Hronek - Kilián, Šindelář, Kraus, Hanuš
Červené karty: 57. Kilián (PRI)
Rozhodčí: Houdek – Kubr, Kroupa
Jablonec: Šebek – Landovský, Jurča, Vaněček, Ledecký, Kovář (20. Šidlo), Karásek, Hronek, Vodička, Skwarczek, Vukadinovič (83. Štemberk)
Příbram: Štěpánovský – Čížek, Andrejevič, Soldát, Šindelář (62. Krameš),- Brandner (89.Viták) Kraus, Kilián, Hanuš,- Barák,- Kaymba

Naše juniorka i v deseti dokázala porazit Jablonec na jeho hřišti a bere tak všechny tři body

Jaroslav Mašek

Dalším kolem dnes pokračovala juniorská liga a v jeho rámci se utkali hráči Jablonce s našimi juniory. Ač naši hráli téměř celý druhý poločas oslabeni o jednoho hráče v poli, dokázali jsme nakonec vítězství urvat pro sebe, když se v samotném závěru utkání prosadil z pokutového kopu Martin Kraus. Z Jablonce si tak odvážíme všechny tři body.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.