Nadstavba U15, 2. kolo
Příbram vs. Ústí n. L.
Branky: 20.,48. Huňa, 28.,50. Plesl
Rozhodčí: Szikszay - Mudra, Duda
Příbram: Harásek - Dražan, Sýbek, Havlík (50. Krejčí), Čížek, Kindlmann (58. Hevessy), Huňa, Deml (63. Garlík), Včelák (50. Jurica), Krym (63. Šimůnek), Plesl

Naši hráči zvládli úspěšně baráž

Tomáš Větrovský

Po sezóně 2017/2018 se museli naši žáci U14 zúčastnit baráže, aby zachránili Českou ligu žáků v Příbrami. Po velmi špatné sezóně kategorie U15, která skončila na posledním místě, nám los nadělil tým z ČDŽ Ústí nad Labem.
První zápas nás čekal na hřišti soupeře v neděli 10.6.2018. Příbram U14 se v posledních zápasech díky příchodu nového trenér Vladimíra Klenze zvedla a měla velmi dobré výsledky. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého a že tým Ústí hraje velmi náročný silový fotbal, proto jsme více sázeli na naší fotbalovost. A to se vyplatilo. Naši hráči hráli svojí hru, pohledný fotbal a odměnou jim bylo vítězství a dobrý výsledek do odvety 0:2. Odveta byla na programu ve středu 14.6.2018, na hřišti v Příbrami. I přesto že si naši hráči přivezli pěkný výsledek z Ústí, věděli, že nemohou nic podcenit a že musí hrát pozorně. Příbram i na domácím hřišti, velmi dobrým a hlavně produktivním výkonem, dokráčela pro vítězství 4:1 a zaslouženě zachránila žákovskou ligu v Příbrami. Trenér Vladimír Klenz: "Je jasné, že není nic příjemného se dostat do takové situace, kdy musíme hrát baráž. Paradoxně to nám a hlavně týmu U14 velmi pomohlo. Cítím, že to byla velmi poučná škola pro mé hráče v tom, že dokázali hrát dobrý fotbal i pod takovým tlakem, který určitě vnímali. Jsem moc rád, že za tak krátkou dobu, kterou jsme spolu strávili, se hráči naučili vítězit a kvalitní a fotbalovou hrou."
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School