02.02.2019
Příprava A-tým, přát.
FC MAS Táborsko
Branky: 11. Voltr – 33. a 35. Frýdek, 53. a 54. Tou Tou
FC MAS Táborsko: Šiman – Navrátil, Hasil, Pilík, Kodad, Musiol, Klusák, Březina, Čermák, Kopřiva, Frýdek
1.FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr (46. Nitrianský), Tregler, Mingazov (46. Průcha), Skácel – Kilián, Rezek (69. Polák), Katidis, Fantiš – Voltr.

Nepovedená generálka

Zdeněk Brož, Jan Vostrý

Příbram má za sebou nepovedenou generálku na jarní část ligy. Na úvodní branku Radka Voltra z 11. minuty dokázali hosté do poločasu dvakrát odpovědět a další dvě branky pak přidali krátce po změně stran.

Trenérský tým do generálky proti Táborsku nemohl postavit několik hráčů, které jsme viděli v posledních zápasech v základní sestavě. Naopak se do zelenočerných barev vrátili Ruslan Mingazov, který velkou část ledna strávil na Asia cupu a také Georgios Katidis.

Úvod zápasu ovšem ukazoval něco zcela jiného, než vypovídá konečný výsledek. Příbramský tým se dostal několikrát rychlou akcí za obranu druholigového týmu. V dobré šanci nezakončil přesně Mingazov a Voltr. Ovšem už v 10. minutě se příbramský hrot prosadil, když proměnil v gól nahrávku od Martina Nového - 1:0.

Do dobré příležitosti se pak dostal znovu Mingazov, ale na tvrdém povrchu votické umělky si ustlal po zákroku obránce soupeře. Táborsko do té doby dvakrát ohrozili Kočího, který předvedl skvělé zákroky jenže okolo 33. minuty jsme dvakrát inkasovali z kopačky Frýdka. O vyrovnání se ještě před koncem půle mohl postarat kapitán Antonín Fantiš, ale sám před brankářem neměl tolik místa k zakončení.

Po změně stran se místo vyrovnání dvakrát vlnilo za Kočího zády, když dva góly vstřelil Tou Tou. Na výsledku pak v závěru zápasu nezměnily nic ani střely Nového, Průchy a Fantiše.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners