Branky: 22. Dedič - 37. Fofana, 54. Jambor David, 58. Fofana, 90. Vintr M.
Žluté karty: Halinský, Procházka, Zorvan, Dedič - Krška, Slaměna, Vintr M., Fofana

Šiman – Halinský, Vilotić, Mezera, Cmiljanovič (60. Voltr) - Vávra (46. Langhamer), Pilík, Petrák (74. Antwi), Zorvan, Procházka - Dedič

Vyškov:

Šustr – Fofana, Štěpánek, Ilko, Slaměna (86. Lahodný) – Klesa (C) (65. Cabadaj), Kanakimana (86. Macej), David Jambor, Srubek, Němeček – Krška (72. M. Vintr)

Nepříjemný debakl na domácí půdě

Nadějný start do zápasu nakonec zcela zazdil zbylý průběh druhého poločasu, ve kterém rozhodli hosté o naší vysoké prohře 1:4.

Příbramský tým šel do zápasu s Vyškovem nabuzen po výhře na Dukle. Sázkařské kurzy náš tým sice favorizovaly, ale prvních patnáct minut jsme viděli opatrný zápas, ze kterého vynikla až standardní situace Tomáše Pilíka, kterou těsně nad branku zakončil Jiří Mezera. Ve 22. minutě předvedli nádhernou souhru Filip Zorvan a Stefan Vilotič. Finální pas na zakončujícího René Dediče byl lahůdkou k zakončení, kterou slovenský útočník neodmítl - 1:0! Krátce po vedoucí brance se individuálně ve vápně uvolnil Daniel Procházka, ale k zakončení se nedostal. Do poločasu jsme už žádné překvapení pro hosty nepřichystali a naopak se z vyrovnání radoval soupeř. Na povedený centr ze strany si naskočil Fofana a překonal Šimana.

Do druhé části hry vystřídal Stanislav Vávra, místo něj naskočil Daniel Langhamer. První větší šanci měl Dedič, z otočky nepropálil gólmana. O to hůř bylo z protiútoku na opačné straně, hostující Fofana si narazil s Jamborem a přesná rána skončila v brance - 1:2. A černé chvilky našeho týmu neskončily, když si o čtyři minuty později znovu naskočil na centrovaný míč Fofana a posunul skóre na 1:3.

Náš tým si navzdory herní převaze a držení míče nedokázal poradit se zahuštěnou obranou a když už se povedlo soupeře vykombinovat, tak ránu zastavil buď gólman jako při střele Dediče, nebo střídající Emmanuel Antwi netrefil dobře míč ve velké tutovce před brankou. V nastaveném čase přidali hosté ještě jednu branku a završili tak debakl na našem domácím hřišti na 1:4