09.03.2020
Branky: 75. Maňák
Žluté karty: Jelínek, Vilotič - Skala
Příbram B:

Melichar - Jelínek, Vilotič, Mezera, Antwi - Šíma (81. Puchmertl), Vlček (46. Petrák), Hájek - Janota, Jandera (62. Ptáček), Belej (62. Díl)

Neúspěšný vstup do jara

Petr Janota

V prvním jarním zápase se odehrával na hřišti urputný vyrovnaný boj, který rozhodla krásná střela Maňáka z trestného kopu.
neděle 31.10.2021
Fortuna ČFL A, 14. kolo
1.FK Příbram B
FK Motorlet Praha
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.