13.03.2019
I.Celostátní liga U 17, 16. kolo
4:2
Brno vs. Příbram
Branky: 6. Šedivý, 11. Kozel, 23. Lacík, 78. Ondrášek - 27. Hrudka, 81. Budínský
Žluté karty: Jambor, Ondrášek - Matějka, Čížek, Dušek
Červené karty: 48. Šedivý (B)
Rozhodčí: Mikyska - Dohnálek, Mayer
Příbram: Matějka - Schindler (46. Hošek), Vošmik, Krotil, Dušek, Švestka (64. Dvořák), Hrudka, Čížek, Budinský, Vott, Gabriel

O výhře domácích nebylo pochyb

Daniel Huňa

Brno rozhodlo o své výhře již během prvního poločasu a dorost U17 se tak domů vracel s prázdnou.

Hned od první minuty bylo vidět, že Příbram nečeká nic jednoduchého. Zbrojovka začala velmi aktivně a odměnou jí byla vedoucí první branka už v 6 minutě. Diváci nečekali moc dlouho a Brno přidalo do 23 min. další dvě branky. Příbram se do konce první půle dokázala prosadit a poločas skončil 3:1.

Ale i do druhé půle nastoupilo Brno velmi kvalitně a jen díky velmi dobrému výkonu hostujícího brankáře Matějky, skončil zápas pro domácí 4:2.

Ohlasy trenérů

Tento zápas se nám vůbec nepovedl. Brno předvedl mnohem aktivnější výkon a zaslouženě vyhrálo.