17.10.2017
Ostrava vs. Příbram
Branky: 21. Wojatschke, 29. Wojatschke, 34. Wojatschke, 49. Barkov, 73. Kostka
Žluté karty: Martiník - Skočdopole
Ostrava: Czedron - Zálešák, Kulig, Hasala, Fulnek - Šafář (41. Juroška), Krajčo, Martiník - Žídek (50. Šec), Barkov (55. Rýc), Wojatschke (41. Kostka)
Příbram: Absolín – Češka, Lojín, Naswetter (45. Kareš), Matoušek – Skočdopole, Navrátil, Vokurka, Zemánek (45. Kubík), Polanský - Vohradský

Ostudný první poločas

Jan Vostrý

Odevzdaný první poločas, ve kterém jsme si nepřihráli a soupeři jsme lehce darovali vedení o tři branky. Ve druhém poločase se zápas dohrával za stálé převahy Ostravy.
(tucne)Komentář trenéra Strejce:(/tucne) Dnešní zápas jsme absolutně nezvládli a soupeři jsme tři body odevzdali. Kluci si nebyli schopni víckrát za sebou nahrát, vždy míč lehce odevzdali soupeři. V prvním poločase jsme měli problémy s organizací obranné hry. Tento zápas jsme vůbec nezvládli, snad si z těch mnoha chyb vezmou kluci ponaučení, které využijeme v následujících kolech, kdy nás čekají soupeři, kteří by měli být na podobné úrovni jako my. (tucne)Hodnocení trenéra soupeře Radka Slončíka:(/tucne) Celé utkání jsme měli herní převahu, ve všech herních činnostech jsme byli lepší a při ještě kvalitnější koncovce mohlo být skóre vyšší. Kluci hráli s chutí, zaslouženě jsme vyhráli.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim