Branky: 65. a 70. Průcha, 2. Januška, 71. Květ, 88. Pecka – 25. Putyera
Příbram: Kočí – Petrlík, Květ, Soldát, Jelínek, Kilián, Ric (67. Pecka), Průcha (81. Sirotek), Hloušek (67. Ptáček), Puchmertl, Januška
Karviná: Ciupa – Bernatík, Coma, Egri, Giľák, Gros, Jurovec (46. Szotkowski), Moskál, Putyera, Řapek (46. Zielina), Sembol

Poslední duel sezóny opanovala Příbram

Tomáš Větrovský

Domácí Příbram na vítězství v nadstavbové části čekala do posledního kola, kdy v dohrávce rozstřílela Karvinou 5:1.
Příbram vstoupila do utkání skvěle a už po dvou minutách vedla. Přečíslení sehrála na z druhé vlny nabíhajícího Jiřího Janušku, který z levé strany otevřel skóre ranou k bližší tyči. Domácí pokračovali v aktivitě a Ciupa byl nadále v permanenci, s největší šancí Průchy si však poradil. Hosté srovnali z ojedinělé šance. Centr z pravé strany propadl na malé vápno k Oliveru Putyerovi, jehož pokus z první Kočí vyrazil, ale na dorážku už neměl nárok. Další šanci Karviné měl Egri, který se natlačil do šestnáctky, ale zblízka druhou branku nepřidal, Kočí mu dostatečně zmenšil střelecký úhel a zasáhl. Závěr poločasu opět patřil Příbrami. Hloušek nejprve pálil zpoza vápna těsně mimo, vzápětí se dvakrát musel vyznamenat Ciupa, ale ten si dokázal poradit se střelou z pravé strany i ze zakončením zblízka, které vyrazil nohou. Středočeši ve druhé půli naprosto dominovali. Ránu z úhlu ještě Ciupa vyrazil, poté mu pomohla tyč, ale po chvíli už inkasoval. Přihrávka z brankové čáry našla Petra Průchu, který dloubl míč přes padajícího brankáře. Demolice pokračovala od 70. minuty. Nejprve se vysoká přihrávka snesla na hlavu Petra Průchy a ten už si poradil. Míč si zpracoval a následně propálil Ciupu. O minutu později už to bylo 4:1. Roman Květ si při přečíslení vyměnil míč s Peckou a následně z osy hřiště technicky vypálil přesně k pravé tyči. V závěru ještě Příbram znovu trefila tyč, ale páté branky se nakonec dočkala. Tomáš Pecka se zmocnil odraženého míče a zpoza vápna vyslal nádherný obstřel kolem clonícího hráče k bližší tyči, Ciupa se natahoval marně. Středočeši tak vyhráli v poměru 5:1 a slaví na závěr sezony první tři body v nadstavbě A.