Rozhodčí: Houdek – Melničuk, Smitka
Příbram: Smrkovský, Vokurka, Vokřínek, Hrudka (74. Zemánek), Vohradský, Dušek, Dvořák (85. Vott), Švestka (70. Čížek), Dolejš, Obdržal, Prinsley

Poslední zápas podzimní části dorost U19 nezvládl

Daniel Huňa

V posledním zápase starší dorost nezvládl a na hřišti Plzně nešťastně prohrál 1:0.

Trenér Huňa: I přes velkou absenci, kterou jsme měli, jsme se na zápas těšili. Prvních 15 minut nám ale vůbec nevyšlo. Plzeň začala velmi dobře a zaslouženě vstřelila branku. Po obdržené brance se ale vše změnilo. Začali jsme hrát velmi aktivně a do poločasu jsme měli více ze hry a měli několik velmi dobrých šancí. Druhá půle už nebyla tak aktivní a Plzeň udržela těsné vítězství. Máme za sebou polovinu soutěže a musíme ji zhodnotit velmi kladně. Je ale škoda, že jsem ztratili některé body hlavně doma. Věřím, že přes zimu dobře potrénujeme a připravíme se na jarní část lépe, nebo aspoň minimálně tak jako na tu podzimní.